Yaptıklarımız

Patika'da projelerimizi, yapılarımızı, tatillerimizi kısacası yaşamımızı tasarlarken elden bırakmadığımız en önemli prensibimiz "doğadaki ayak izimiz". Küçük ayak izleri ile "Doğada Tatil" yapıp, yeni projeleri desteklemeye, oluşturduğumuz atmosferle doğanın verdiği ilhamdan yola çıkarak yaratıcılıkları beslemeye çalışıyoruz.

Daha "sade" bir tatil anlayışını, daha sade bir yaşam algısına dönüştürecek tohumları serpmek, ardımızdaki ayak izini ahşap oyarken de, yoga yaparken de, kitap okurken de, dans ederken de, yürüyüş yaparken de, şarap yaparken de fark edebilelim istiyoruz.

Bugüne kadar ağırladığımız tüm misafirlerimizde, çocuk kamplarında ve aile tatillerinde,ayak izlerimizi hep görerek keyifle paylaştık Patika'yı. Hem tatili, hem projeleri bir arada yürütürken oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduk. Konular bu kadar çok olunca tasarladığımız ve yaptığımız her şeyin bütünsel olmasını, birbirimizi güçlendirmesini ve hakkını vererek uygulanmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Bahçemizi ve yaşam alanımız tasarlarken “permaculture” prensiplerini klavuz olarak belirleyip, organik tarım teknikleriyle yetiştirdiğimiz ürünlerimizi konuklarımızla paylaşıyoruz.

Hayallerinden yola çıkarak, paylaşarak ve üreterek var olmak isteyen, bütünsel düşünebilen, çalışkan ve üretken olan herkes için bir kesişim noktası, bir karşılaşma noktası burası.

 YAPTIKLARIMIZ:
  1-Çocuk ve gençlik yaz kampları
  2-Dans atölye çalışmaları
  3-Çeşitli yapıların oluşturulması
  4-Bahçe düzenlemeleri
  5-Şarap yapımı

 
 
 
Anasayfa
Yaptıklarımız
Konaklama ve ulaşım
İletişim
Gönüllü çalışma
Sıkça sorulan sorular
Blog yazıları
Faydalı yazılar
Albüm
Etkinlikler